Difference between revisions of "组会安排"
From atmoschem
| Line 66: | Line 66: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | 6/ | + | | '''6/17 (周一8点)''' |
| 王晓琳、葛博文 | | 王晓琳、葛博文 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | 6/ | + | | '''6/24 (周一8点)''' |
| 田亨、龙鑫、吴育杰 | | 田亨、龙鑫、吴育杰 | ||
| | | | ||
Revision as of 08:29, 12 June 2019
2019春季组会 周二15-17点@台州楼420
| 日期 | 报告人 | 附件 |
|---|---|---|
| 2/14(周四8-10点) | 龙鑫、马亚平、张丽娟、葛博文 | |
| 2/19(本周起改成周二) | 冯旭、林海芃、孙博 | |
| 2/26 | 王晓琳、耿磊、陈艺捷 | |
| 3/5 | 田亨、刘浚哲、龙鑫 | |
| 3/12 | 马亚平、张丽娟、葛博文、李钰敏 | |
| 3/19 | 冯旭、林海芃、孙博 | |
| 3/26 | 王晓琳、耿磊、陈艺捷 | |
| 4/2 | 田亨、刘浚哲、龙鑫 | |
| 4/23 | 马亚平、张丽娟、葛博文、李钰敏 | |
| 4/30 | 冯旭、林海芃、孙博 | |
| 5/8 | IGC9 | |
| 5/14 | 王晓琳、耿磊、陈艺捷 | |
| 5/28 | 田亨、龙鑫、吴育杰 | |
| 6/4 | 马亚平、张丽娟、李钰敏 | |
| 6/11 | 冯旭、林海芃 | |
| 6/17 (周一8点) | 王晓琳、葛博文 | |
| 6/24 (周一8点) | 田亨、龙鑫、吴育杰 | |
| 7/2 | 马亚平、张丽娟、李钰敏 |